| Brand Name: | Sunchonglic |
| Model Number: | DC-1220A |
| MOQ: | 100pcs |
| Price: | US $3.18-22.42 |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100000pcs/mon |
| Model | DC-1220A |
|---|---|
| Input Voltage | 180V/240V |
| Battery Voltage (DC) | 12V |
| Maximum Charge Voltage | 14.7V |
| Maximum Charger Current | 20A |
| Display Method | Digital |
| AC Input Frequency | 47-63Hz |
| Charging Mode | Three-phase |
| Full Load Efficiency | >90% |
| Dimensions | 52*31*39.5 |
| Gross Weight/CTN (KG) | 25.5KG |
| Certification | ISO, CTA, CE |