| Brand Name: | Sunchonglic |
| Model Number: | FMA-2430A |
| MOQ: | 100pcs |
| Price: | US $3.18-22.42 |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100000pcs/mon |
| Model | FMA-2430A |
| Input Voltage | AC 220V ±10% 50Hz |
| Rated power | 24V |
| Constant Charge Current | 30A±5% |
| Constant Charge Voltage | 29-29.6V |
| Floating voltage | 27.5V |
| Charge mode | Three-step |