|
|
| Brand Name: | Sunchonglic |
| Model Number: | FON-1205B |
| MOQ: | 100pcs |
| Price: | US $3.18-22.42 |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100000pcs/mon |
| Model | FON-1205B |
|---|---|
| Maximum Charging Current | 5A |
| Applicable Battery Voltage (DC) | 12V |
| Input Voltage | 180V/230V |
| Rated Frequency | 47~63Hz |
| Display Method | Indicator light |
| Full Load Efficiency | >90% |
| Charging Mode | Three-phase |